10 Milyon Puandan Sonra Devreye Giren Kredi Sınırlamaları

•Kredi kullanarak Top listteki sıralamanın değiştirilmesini önlemek amacıyla 10 milyon puan üzerinde olan nicklerin kredi çevrimi ve kredi ile nick birleştirmesine sınırlama getirilmiştir.
•Kredi kullanarak Top listteki sıralamanın değiştirilmesini önlemek amacıyla 10 milyon puan üzerinde olan nicklerin kredi çevrimi ve kredi ile nick birleştirme sınırı %1'dir
10 milyon puandan yüksek oyuncular kendilerinden önceki oyuncuya kredi kullanarak %1den fazla yaklaşamazlar.
Örneğin 14 milyon puanı olan bir üye kredi kullanmak istesin. Kendinden önceki oyuncunun 14 milyon puanı varsa o üyeye en fazla %1'i kadar olan 140.000 puan kadar yaklaşabilir. Bu da 13.840.000 puandan sonra kredi kullanamayacağı anlamına gelir. Kredi ile %1i kadar mesafesine yaklaşsa bile aradaki kalan mesafeyi oynayarak geçmesi gerekir.
Birinci durumda olan kişi de kendinden sonraki oyuncuyla arasını kredi kullanarak %1den fazla açamaz. Örneğin birinci oyuncu 100 milyon puana ikinci oyuncu 90 milyon puana sahipse birinci ile ikinci arasındaki fark %1den fazla olduğundan sistem birinci oyuncunun kredi kullanmasına izin vermeyecektir.
Özetle kredi kullanmak isteyen üye kredisiyle kendinden öncekine %1den daha fazla yaklaşamaz, ya da birinci durumdaysa kendisine en yakın üyeden kredi kullanarak %1den fazla uzaklaşamaz.
Sınırlamanın amacı kredi kullanarak top listteki sıralamanın değişmesini önlemektir.

counter