Mobil Ödeme ile Anında
Gold/Avatar/Cafe Gold/Kredi

Cep Telefonundan 7979'a Kısa Mesaj Göndererek Anında Gold/Avatar/Cafe Gold/Kredi alabilirsiniz.

1 Aylık Gold Üyelik İçin G101 yaz 7979'a gönder (419 TL)
2 Aylık Gold Üyelik İçin G102 yaz 7979'a gönder (830 TL) Nick Hediyeli
15 Günlük Cafe Gold Üyelik İçin K101 yaz 7979'a gönder (639 TL)
3 Aylık Avatar Üyelik İçin A103 yaz 7979'a gönder (265 TL)
6 Aylık Avatar Üyelik İçin A102 yaz 7979'a gönder (415 TL)
1 Yıllık Avatar Üyelik İçin A101 yaz 7979'a gönder (715 TL)
 2.500 Kredi Almak İçin R101 yaz 7979'a gönder ( 123 TL)
 5.000 Kredi Almak İçin R102 yaz 7979'a gönder (215 TL)
10.000 Kredi Almak İçin R103 yaz 7979'a gönder ( 415 TL)

Telefonuna gelen Pin kodunu aşağıya gir, Anında üyeliğini aktif hale getir.
Üye bilgileriniz:
Nickiniz:
Şifreniz:

Telefonunuza gelen 12 haneli Pin Kodu:
Pin Kodu:

Fatura bilgileri:
Sık Sorulan Sorular
-Telefonuma gelen kodu başka bir zaman kullanabilirmiyim
Evet kodu istediğiniz zaman bu sayfadan kullanarak aktif hale getirebilirsiniz.

-Gold üyeliğim hala bitmedi mobil ödeme ile alsam eski süre iptal olur mu
Alabilirsiniz eskisi iptal olmaz, alacağınız süre gold üyeliğinizin üzerine eklenir.

-Gold üyeliğin avantajları nedir.
Gold üyeliğin avantajları hakkında bilgi almak için tıklayınız

-Avatar üyeliğin avantajları nedir.
Avatar özelliği olan üyeler erkek/bayan simgesi yerine yüzlerce simgeden oluşan avatar listesinden kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri simgeyi seçebilirler.

-Kredi ne işe yarar.
Nickinize yükleyeceğiniz kredi ile salon pencerelerinin üst kısmında kayan mesaj yayınlayabilir, kredinizi puana, gold üyeliğe veya avatar üyeliğe çevirebilirsiniz. Ayrıca yarım bıraktığınız oyunu sicilinizden silebilir, sizi arayan olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Kayan mesaj yayınlamak için burayı tıklayın, diğer kredi işlemleri için burayı tıklayın.

-Mobil ödeme ücreti diğer ödeme türlerine göre neden daha fazla.
GSM şirketleri mobil ödemelerden çok yüksek oranda komisyon ücreti almaktadır, bu yüzden diğer ödeme türlerine göre mobil ödeme daha fazladır.

-Hattım mobil ödemeye kapalı, nasıl açtırabilirim?
Turkcell Mobil Ödeme Servisini Açmak İçin: MOBILODEMEAC yazıp 7777’ye SMS göndererek hattınızı Turkcell Mobil Ödeme’ye açabilirsiniz.
Vodafone Mobil Ödeme Servisini Açmak İçin: MOBILODEME AC yazıp 7878’ye SMS göndererek hattınızı Vodafone Mobil Ödeme’ye açabilirsiniz.
Türk Telekom Mobil Ödeme Servisini Açmak İçin: MOBILODEME KAYIT yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek hattınızı Türk Telekom Mobil Ödeme’ye açabilirsiniz.
Türk Telekom Mobil Ödeme Servisi hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

-Hattımdan mobil ödeme yapılmasını istemiyorum, nasıl kapatabilirim?
Turkcell Mobil Ödeme Servisini Kapatmak İçin;MOBILODEME IPTAL yazıp 7777’ye SMS atarak hatlarını Turkcell Mobil Ödeme servisine kapatabilirsiniz
Vodafone Mobil Ödeme Servisini Kapatmak İçin; MOBILODEME KAPAT yazıp 7878’ye SMS atarak hatlarını Vodafone Mobil Ödeme servisine kapatabilirsiniz
Türk Telekom Mobil Ödeme Servisini Kapatmak İçin: MOBILODEME IPTAL yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek hattınızı Türk Telekom Mobil Ödeme’ye kapatabilirsiniz.

-Mobil ödemede gönderdiğim SMS ücretli midir?
Turkcell kullanıcılarının gönderdiği SMS ücretsizdir, Vodafone kullanıcılarının gönderdiği her SMS 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Türk Telekom kullanıcıları için mobil ödeme servis bedeli 7979 numarasına gönderilen her mesaj için 50Kr’dur. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell kullanıcılarının 7979'a gönderdikleri SMS'ler ücretsizdir. Mobil ödeme servisinin sunulabilmesi için üyelik kapsamındaki bilgilerinizin iş ortakları ile paylaşılması gerekmektedir.

-Mobil ödeme ile ilgili sorun yaşıyorum?
Yaşadığınız sorunlar için 0850 8401235 numaralı telefonumuzdan ya da 34oyunu@hakkarim.net adresinden destek alabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
TurkcellMobilÖdeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

-Dolandıcılık işlemlerine karşı uyarı
Son zamanlarda bazı art niyetli kişiler tecrübesiz bilgisayar kullanıcılarını aldatarak facebook gibi sosyal medya hesaplarını ele geçirip o kişinin arkadaş listesinde bulunanları yarışmaya katılıyorum destek olun veya buna benzer başka yalanlarla aldatarak pin kodu satın aldırmakta sonra da bu pin kodlarını hediye diye arkadaş çevresine dağıtmaktadır. Facebook hesabı çalınan kullanıcı savcılığa müracaat ettiğinde savcılık makamı bizden pin kodunu ve onun kullanıldığı nicke ait bilgileri istemektedir. Çoğu zaman işlem gerçekleştirildikten yıllar sonra yasal takip başlatılabilmektedir. Hediye diye başka birinden aldığınız pin kodu bu örnekteki gibi bir aldatma/dolandırma yoluyla elde edilmiş kod ise ve kodun size kim tarafından verildiğini kuvvetli delillerle ispatlayamazsanız ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden sadece kendi telefonlarınızla yasal olarak aldığınız pin kodlarını kullanınız. Size hediye diye verilen kodları kullanmadan önce bu uyarıları hatırlamnız yerinde olacaktır. Aynı sebeple başka birinden nick almanız da yasal sorunlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Sistemde nick alış verişi yasaktır ve ciddi yasal riskler barındırır.

| hakkarim.net | 101 Okey Oyunu |