Şifremi Unuttum-Nickimi Kaybettim

Şifrenizi unuttuysanız veya nickinizi çaldırdıysanız aşağıdaki 4 adımdan biriyle şifrenizi bulabilirsiniz.

1-Şifrenizi hatırlamıyorsanız üye adınızı yazarak şifrenizin üye bilgilerinde kayıtlı mail adresine gönderilmesini sağlayın.
2-Üye adınız değiştirilmişse mail adresinizi yazarak mailinize kayıtlı nick ve şifrelerin mail adresinize gönderilmesini sağlayın.Şifreniz üye bilgilerinizde kayıtlı email adresine gönderilecektir. Üye bilgilerinizde geçerli bir email adresi yazılmamışsa şifrenizi bu yolla öğrenme şansınız bulunmaz. 3 nolu adımı inceleyiniz.
Şifrenizin gelmesi 1-2 saat arasında sürebilir. Lütfen junk mail (önemsiz posta) klasörünü kontrol ediniz. Nick veya şifreniz değiştirilmişse maile gelen şifreyi kullanarak  mutlaka şifrenizi değiştiriniz.

3-Şifrenizi mail yolu ile öğrenemiyorsanız yardım salonundaki Şifre Bul/Mail Sil komutunu kullanabilirsiniz.
Yardım salonuna girerek salon penceresinin altındaki Şifre Bul/Mail Sil komutunu tıklayınız. 1-2 ay önceki nick ve şifreniz sorulacaktır. Bu bilgileri doğru olarak girerseniz ve girdiğiniz bilgisayar 1-2 ay önce girdiğiniz bilgisayar ile aynı ise sistem size nickinizin yeni halini ve şifresini verecektir. Bu işlem aynı zamanda nickinize yeni bir mail adresi girebilmenizi de sağlar.

4-Vip üyemizseniz ve şifrenizi hatırlamıyorsanız nickinize kayıtlı telefon numaranızdan PAR yazıp boşluk bırakın 6 tane rakam (sadece rakam) yazın
Örnek: PAR 889809
yazıp 08508401235'e SMS gönderin o nicke kayıtlı tüm nicklerinizin şifresini değiştirin. Bu işlem sonucunda nicklerden 100 kredi kesilerek şifreniz SMS ile belirlediğiniz şifre olacaktır.