Cafe Gold Girişi

Cafegold üyeliğinizi Kredi kartıyla veya Cep telefonuyla hemen açabilir ya da uzatabilirsiniz.

Türk Telekom/Turkcell/Vodafone Mobil Ödeme ile Gold Üyelik

Kredi Kartı İle Öde | Cep Telefonu ile Mobil Öde


Cafegold üyelerimizin dikkatine: Cafegoldunu şifre çalmak için kullanan cafeler sistemden ömür boyu banlanmaktadır. Cafenizi bu amaçla kullananlara engel olunuz. Aksi takdirde cafeniz sınırsız banlanacaktır.
Internet Cafeler için SABIT IP zorunluluğu: Değerli İnternet Cafe sahipleri, 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanuna göre internet cafelerin SABIT IP kullanmaları zorunludur. Bu kurala uymayanlar 1.000 ile 15.000 TL arasında değişen bir oranda para cezasıyla cezalandırılmaktadır. Bu zorunluluk kapsamında sabit IP kullanmayan cafelerin cafe gold girişi yapmalarına izin verilyemecektir. Sabit IP almak için bağlı olduğunuz Telekom Müdürlüğüne başvuruda bulunabilirsiniz.
Not: Gold üyelerin dolu salonlara girme durumu aşağıdaki gibi değiştirilmiştir:
(Salonların kapasitesi 100+60 kişidir. 100 kişiden sonra 110 kişi olana kadar cafegold üyeler, 140 kişi olana gold üyeler, 160 kişi olana kadar oplar giriş yapabilir.)
Aşağıdaki kutuya üye adı ve şifrenizi yazarak Cafe Gold sistemine giriş yapınız

Şifre Değiş Şifremi Unuttum

Not: Statik IP'niz yoksa modemi kapatıp açtığınızda yeniden giriş yapmanız gerekir. Bu sayfayı sık kullanılan listenize ekleyiniz.
Statik IP internet cafeler için yasal bir zorunluluktur. Telekoma başvurarak Statik IP alabilirsiniz.

Cafegold üyelerimiz için örnek afiş:

(Resmi kaydetmek için üzerini tıklayın)


5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Kanunu ilgili Maddeler
MADDE 5-ç) Erişim sağlayıcılardan sabit IP almak, sabit IP kullanmak ve sabit IP değişikliklerini on beş gün içerisinde mülki idare amirliklerine bildirmek zorundadır.
MADDE 11 – (1) 5 inci maddenin birinci fıkrasındaki yükümlülüklere aykırı hareket ettiği belirlenen ticari amaçla internet toplu kullanım sağlayıcılara, mülki idare amiri tarafından ilk ihlalde yazılı olarak uyarma; ihlalin devamı halinde üç güne kadar kapatma; ihlalin tekrarı halinde ise bin Türk Lirasından on beş bin Türk Lirasına kadar idarî para cezası vermeye mahalli mülki amir yetkilidir.