Hediye Nick Aktivasyonu


Mobil ödeme veya Kredi Kartı ile 2 ay gold üyelik alın, hem gold üyeliğinizi kullanın hem de hediye bir nick alın. Ya da isterseniz gold üyeliğinizle birlikte özel karakterleri içeren bir nick alın.

2 Aylık Gold Üyelik İçin G102 yaz 7979'a gönder
Telefonuna gelen Pin kodunu aşağıya gir, Anında hediye nick al.

(Bu servis Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone Operatörleri içindir. 2 aylık gold üyelik bedeli 830 TL'dir.)

Üye bilgileriniz:

*Lütfen aşağıdaki nick kurallarını okuyunuz.


Dikkat: Sonraki ekranda şifre verilecektir. Şifrenizi almayı unutmayınız


Hediye nickinizi aldıktan sonra 2 aylık gold üyeliğinizi aktif hale getirmeyi unutmayınız. Gold üyeliği bu sayfadan aktif hale getirebilirsiniz.
Gold üyeliği hediye olarak aldığınız nick için aktif hale getirebileceğiniz gibi başka bir nick için de aktif hale getirebilirsiniz.
Nick kuralları
-Alınacak nick yasa dışı, ahlak dışı veya diğer nick kurallarına aykırı olamaz. Bu tür bir nickin alınması durumunda nickiniz askıya alınacaktır.
-Alınacak nickler en az 3 harf veya daha fazla olabilir. Tek harf veya iki harfli nickle sadece oyun kredisi ile alınabilir.
-Alınacak nickte _-.*(){}$!^=çÇşŞİığй²³ ©£¥«®»¼¾½¿ âÂãÃÀàÁáÄäª êÊèÈéÉëˀ ôÔõÕÒòÓó ûÛùÙúÚ îÎ ñÑ ÷ @Øøª ÌìÍíÏï ƒ‡‰•™¢§¨±µº karakterleri bulunabilir, ancak bazı karakterler şifre değiştirmede sorun çıkarabilir.
-Aşağıdaki kurallara uygun nickler sistem tarafından boşa alınarak verilebilecektir.
* Daha önce alınıp da onaylanmamış nickler. (Alınma tarihi üzerinden 1 ay geçmiş olması gerekir, Double Pin ile 10 gün erken alınabilir.).
* Puanı 1600 den düşük olup da 5 aydır askıda olan nickler(Double Pin ile 1 ay erken alınabilir)
* Puanı yüksek ama 2 yıldır askıda olan nickler(Double Pin ile 3 ay erken alınabilir)
* Hiç oyun oynamamış ve 2 ay boyunca sisteme girmemiş nickler(Double Pin ile 15 gün erken alınabilir)
* Puanı 1500 veya daha düşük ve 1 yıldır sisteme girmemiş nickler(Double Pin ile 2 ay erken alınabilir)
* Puanı yüksek ama 3 yıldır sisteme girmemiş nickler(Double Pin ile 10 ay erken alınabilir)


-Bu işlem nick satın alma işlemi değildir. Satın alınan 2 aylık gold üyeliktir. Verilen hediye 2 aylık gold üyelik alımından doğan hizmete karşılık bedelsiz olarak verilmektedir. Alınan tüm nickler diğer nicklerle aynı kurallara tabidir, yasadışı veya ahlak dışı durumlarda, ya da diğer site kurallarının ihlalinde, aynı kişiye ait çok sayıda nickin tespiti durumunda askıya alınabilir, alınan nickler uzun süre kullanılmadığında veri tabanından silinerek başka bir üyeye verilebilir.

Sistem tarafından verilen şifreyi alamadıysanız burayı tıklayın

-Double Pin nasıl kullanılır:
Double pin iki adet pin kodu demektir. Double pin kullanarak süreyi bir miktar öne alabilirsiniz. Pin kodu alanına iki tane pin kodunu aralarına virgül koyarak yazarsanız sistem iki pin kodunu birlikte işleme alacaktır. İşlem için double pin gerekliyse ikisini de kullanacak değilse sadece birini kullanacaktır. Double pin kodunda 2 tane 2 aylık gold üyelik bulunur. Bir nick için 4 aylık gold aktif edebileceğiniz gibi farklı iki nick için ikişer aylık gold üyelik de aktif edebilirsiniz.

-Aynı tarihli nick nedir:
Normalde tek pin veya 2 pin kullanıldığında sistem yeni tarihli bir nick açarak 1500 puanla verir.
Ancak nick 10 yıldan beri kullanılmamışsa o nick aynı tarih, puan ve varsa kredisiyle birlikte alınabilir.
Bu durumda kullanılması gereken pin sayısı 4 pindir.
Çok eski tarihli ve 10 yıldır sisteme girmeyen nickleri buradan görebilirsiniz.
Pin kodu alanına dört tane pin kodunu aralarına virgül koyarak yazarsanız sistem dört pin kodunu birlikte işleme alacaktır. Dört pin kodunda 4 tane 2 aylık gold üyelik bulunur. Bir nick için 8 aylık gold aktif edebileceğiniz gibi farklı dört nick için ikişer aylık gold üyelik de aktif edebilirsiniz.
Eski tarihli nick alırken Aynı tarihli nick al kutusunu işaretlemeyi unutmayınız. Aksi takdirde tek pinle yeni tarihli olarak almış olursunuz.

Sık Sorulan Sorular
-Telefonuma gelen kodu başka bir zaman kullanabilirmiyim
Evet kodu istediğiniz zaman bu sayfadan kullanarak aktif hale getirebilirsiniz.

-Gold üyeliğim hala bitmedi mobil ödeme ile alsam eski süre iptal olur mu
Alabilirsiniz eskisi iptal olmaz, alacağınız süre gold üyeliğinizin üzerine eklenir.

-Gold üyeliğin avantajları nedir.
Gold üyeliğin avantajları hakkında bilgi almak için tıklayınız

-Avatar üyeliğin avantajları nedir.
Avatar özelliği olan üyeler erkek/bayan simgesi yerine yüzlerce simgeden oluşan avatar listesinden kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri simgeyi seçebilirler.

-Kredi ne işe yarar.
Nickinize yükleyeceğiniz kredi ile salon pencerelerinin üst kısmında kayan mesaj yayınlayabilir, kredinizi puana, gold üyeliğe veya avatar üyeliğe çevirebilirsiniz. Ayrıca yarım bıraktığınız oyunu sicilinizden silebilir, sizi arayan olup olmadığını sorgulayabilirsiniz. Kayan mesaj yayınlamak için burayı tıklayın, diğer kredi işlemleri için burayı tıklayın.

-Mobil ödeme ücreti diğer ödeme türlerine göre neden daha fazla.
GSM şirketleri mobil ödemelerden çok yüksek oranda komisyon ücreti almaktadır, bu yüzden diğer ödeme türlerine göre mobil ödeme daha fazladır.

-Hattım mobil ödemeye kapalı, nasıl açtırabilirim?
Turkcell Mobil Ödeme Servisini Açmak İçin: MOBILODEMEAC yazıp 7777’ye SMS göndererek hattınızı Turkcell Mobil Ödeme’ye açabilirsiniz.
Vodafone Mobil Ödeme Servisini Açmak İçin: MOBILODEME AC yazıp 7878’ye SMS göndererek hattınızı Vodafone Mobil Ödeme’ye açabilirsiniz.
Türk Telekom Mobil Ödeme Servisini Açmak İçin: MOBILODEME KAYIT yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek hattınızı Türk Telekom Mobil Ödeme’ye açabilirsiniz.
Türk Telekom Mobil Ödeme Servisi hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

-Hattımdan mobil ödeme yapılmasını istemiyorum, nasıl kapatabilirim?
Turkcell Mobil Ödeme Servisini Kapatmak İçin;MOBILODEME IPTAL yazıp 7777’ye SMS atarak hatlarını Turkcell Mobil Ödeme servisine kapatabilirsiniz
Vodafone Mobil Ödeme Servisini Kapatmak İçin; MOBILODEME KAPAT yazıp 7878’ye SMS atarak hatlarını Vodafone Mobil Ödeme servisine kapatabilirsiniz
Türk Telekom Mobil Ödeme Servisini Kapatmak İçin: MOBILODEME IPTAL yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek hattınızı Türk Telekom Mobil Ödeme’ye kapatabilirsiniz.

-Mobil ödemede gönderdiğim SMS ücretli midir?
Turkcell kullanıcılarının gönderdiği SMS ücretsizdir, Vodafone kullanıcılarının gönderdiği her SMS 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Türk Telekom kullanıcıları için mobil ödeme servis bedeli 7979 numarasına gönderilen her mesaj için 50Kr’dur. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell kullanıcılarının 7979'a gönderdikleri SMS'ler ücretsizdir. Mobil ödeme servisinin sunulabilmesi için üyelik kapsamındaki bilgilerinizin iş ortakları ile paylaşılması gerekmektedir.

-Mobil ödeme ile ilgili sorun yaşıyorum?
Yaşadığınız sorunlar için 0850 8401235 numaralı telefonumuzdan ya da 34oyunu@hakkarim.net adresinden destek alabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
TurkcellMobilÖdeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

-Dolandıcılık işlemlerine karşı uyarı
Son zamanlarda bazı art niyetli kişiler tecrübesiz bilgisayar kullanıcılarını aldatarak facebook gibi sosyal medya hesaplarını ele geçirip o kişinin arkadaş listesinde bulunanları yarışmaya katılıyorum destek olun veya buna benzer başka yalanlarla aldatarak pin kodu satın aldırmakta sonra da bu pin kodlarını hediye diye arkadaş çevresine dağıtmaktadır. Facebook hesabı çalınan kullanıcı savcılığa müracaat ettiğinde savcılık makamı bizden pin kodunu ve onun kullanıldığı nicke ait bilgileri istemektedir. Çoğu zaman işlem gerçekleştirildikten yıllar sonra yasal takip başlatılabilmektedir. Hediye diye başka birinden aldığınız pin kodu bu örnekteki gibi bir aldatma/dolandırma yoluyla elde edilmiş kod ise ve kodun size kim tarafından verildiğini kuvvetli delillerle ispatlayamazsanız ciddi yasal yaptırımlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden sadece kendi telefonlarınızla yasal olarak aldığınız pin kodlarını kullanınız. Size hediye diye verilen kodları kullanmadan önce bu uyarıları hatırlamnız yerinde olacaktır. Aynı sebeple başka birinden nick almanız da yasal sorunlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Sistemde nick alış verişi yasaktır ve ciddi yasal riskler barındırır.
| hakkarim.net | 101 Okey Oyunu |